Про нас

Стоматологічний центр «Посмішка»

Стоматологічний центр «Посмішка» вже добре відомий багатьом бучанцям, адже це сучасний медичний заклад, який вже з 2009 року функціонує у м. Буча та вже завоював авторитет завдяки якості та доступності обслуговування.

В клініці щоденно приймають різнопрофільні фахівці: дитячий лікар, хірург, спеціаліст з художньої реставрації, лікар-пародонтолог, ортопед, гігієніст та ортодонт, за потреби — можливий виклик до додому.

Стоматологічний центр  «Посмішка»

Клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням

Окремий напрямок роботи «Посмішки» — це художня реставрація зубів. Тут лікар перетворюється на справжнього скульптора і може буквально з «нічого» зробити гарні зуби, які навіть професіоналу буде важко відрізнити від природніх. Приємно дивує демократична цінова політика і постійно діюча система знижок. Обумовлено це наявністю в клініці власної зуботехнічної лабораторії та ливарні, що дозволяє не лише знизити ціни, а і вкоротити термін протезування.

Клініка оснащена всім необхідним сучасним обладнанням

В стоматологічній клініці “Посмішка” особливу увагу в клініці приділяють дітям

Дитячий лікар перетворює прийом на гру із захоплюючими подарунками. Аби мати красиві, а головне рівні та здорові зуби, кожна дитина повинна пройти огляд лікаря-ортодонта. Головний лікар клініки та громадський діяч Ігор Олександрович Жовтан постійно проводить у клініці різноманітні соціальні проекти за умовами яких мають змогу безкоштовно лікуватись пенсіонери, діти-сироти, діти з багатодітних родин.

В стоматологічній клініці “Посмішка” особливу увагу в клініці приділяють дітям
Посмішка - найкраща стоматологія у нашому
регіоні! Успіх починається з посмішки.